ödüller

  • 2016

    Cityscape Awards Dubai “Geleceğin Kamu, Kültür ve Turizm Yapıları” Kategorisi Ödülü (Gökçeada Lise Kampusü)

  • 2015

    Arkitera 40 yaş altı Genç Mimar Ödülü

  • 2015

    Özel Alman Lisesi Ek Yapıları Davetli Mimari Proje Yarışması – Mansiyon Ödülü

  • 2014

    Ulusal Mimarlık Ödülleri Yapı Dalı Finalisti (Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi)

  • 2014

    Gökçeada Lise Kampusü Ulusal Mimari Proje Yarışması – 1.lik Ödülü

  • 2014

    ARKİV Seçkileri 2013 – Arkitera Mimarlık Merkezi (Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi)

  • 2013

    Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması Mersin Kampüsü – 3.lik Ödülü

  • 2013

    Arkitera İşveren Ödülü (NKU Merkezi Derslikler Binası)

  • 2013

    Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması Milas Kampüsü – 2.lik Ödülü

  • 2013

    ARKİV Seçkileri 2012 – Arkitera Mimarlık Merkezi (NKU Morfoloji Binası)

  • 2013

    En Başarılı Emlak Yatırımları Eğitim Dalı 2.lik Ödülü (Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi)

  • 2013

    En Başarılı Emlak Yatırımları Eğitim Dalı 3.lük Ödülü (NKU Morfoloji Binası)

  • 2011

    Massachusetts Institute of Technology (MIT) Enterprise Forum iş geliştirme yarışması finalisti (PAB)

  • 2011

    Turizm Sektörü Mehmet Kemal Dedeman özel teşvik ödülü (PAB)

  • 2008

    Urla-Karaburun-Çeşme Yarımadası Ulusal Fikir Yarışması – 2.lik ödülü (PAB, Can Okman ile birlikte)

  • 2008

    Yozgat Belediyesi Ticaret ve Kültür Merkezi Ulusal Mimarlık Yarışması – 2.lik ödülü (PAB)

  • 2008

    2.Mimarlık Araştırmaları Ödüllü Seçkisi, Bina Bilgisi Dalı Ödülü, Mimarlık Vakfı – Mimarlar Odası ödül organizasyonu (Pınar Gökbayrak – yüksek lisans tez çalışmasıyla)

  • 2006

    Trabzon Eski Tekel Binası Yeniden Canlandırma Ulusal Mimari Proje Yarışması – 1.lik ödülü (Ali Eray, Ozan Öztepe, Derya Ekim Öztepe, Ali Çalışkan ve Emre Apak ile birlikte)

  • 2005

    Beton Tasarım Yarışması – 3.lük ödülü (Pınar Gökbayrak, Burçin Yıldırım)

  • 2005

    Budun Tasarım Yarışması, finalist (Burçin Yıldırım, Yadigar Esen ve Esra Gemici Çamcı ile birlikte)

sergiler

  • 2012

    Musibet – 1. İstanbul Tasarım Bienali (PAB)

  • 2012

    MUTLULUK FABRİKALARI, Ticari Yapılar Üzerine Bir Sergi (PAB)

  • 2003

    2. Rotterdam Mimarlık Bienali, proje katılımı (Pınar Gökbayrak, Burçin Yıldırım farazi ekibi ile birlikte)

  • 2003

    “Scan İstanbul – 21. Yüzyıl Metropolünün Banliyöleri” İstanbul ve Atina’da atölye ve sergi (Burçin Yıldırım)

diğer

  • 2012

    13. Venedik Mimarlık Bienali, Dünyanın En İyi Genç Mimarları Seçkisi (PAB)

  • 2011

    Denizli Çalıştayı (PAB)

  • 2011

    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi proje stüdyosu yürütücülüğü (PAB)

  • 2010

    RE-place-ment Atölyesi Yürütücülüğü, SESAM Istanbul (PAB)

  • 2008

    400 Saniye (PAB)

  • 2005

    Europan yarışması, Türkiye ulusal sekreteryası (Pınar Gökbayrak)

  • 2005

    Mies van der Rohe Ödülleri, nominatör (Pınar Gökbayrak)